Вишњар

pekarski dani

Baner upis

ДИМИТРОВГРАД

30. септембра 2016. године, ученици трећег и четвртог разреда, образовних профила ветеринарски техничар и пољопривредни техничар, заједно са својим професорима, обишли су фарме аутохтоних раса оваца, у селима Пртопопинци и Бребевница, општина Димитровград. Затим су посетили велику фарму аутохтоних раса говеда (буша) у селу Горњи Криви До, као и наставни центар Факултета ветеринарске медицине из Београда.

dimitrovgrad

ТОПОЛА

07.10.2016. године ученици свих разреда образовног профила пољопривредни техничар, заједно са својим професорима, посетили су Винарију Александровић, Средњу школу ,,Краљ Петар I" у Тополи, Краљевску винарију и манифестацију ,,Опленачка берба 2016."

topola

ВРЊАЧКА БАЊА

Прехрамбени актив је организовао једнодневну стручну екскурзију 12.4.2016. у Новом Селу код Врњачке Бање. Том приликом ученици су посетили две производне фирме "Омега"-за производњу ратлука, желе бомбона и паковање чајева, као и "Омни -пројект" фирму која производи машине за пекарску и месарску индустрију.

vrnjacka banja

Промотивни видео